Prekių katalogas

DVI - VGA laidai, kabeliai

 • Čia rasite įvairių ilgių ir tipų DVI – VGA laidus labai patraukliomis kainomis. Pateikite užsakymą ir mes pasirūpinsime patogiu ir greitu pristatymu visoje Lietuvoje. Pristatymas užsakymams nuo 50 eurų yra nemokamas!

  VGA - DVI-A kabelis 1.8m
  Kodas: 22491
  Likutis: 2 vnt.
  281  su PVM
  VGA - DVI-A kabelis 15m
  Kodas: 41787
  Likutis: 0 vnt.
  1452  su PVM
 • Dažniausi DVI - VGA laidų panaudojimo būdai

  DVI į VGA arba VGA į DVI kabeliai paprastai naudojami kompiuteriui ar kitam DVI palaikančiam įrenginiui prijungti prie VGA palaikančio ekrano, pvz., monitoriaus, televizoriaus ar projektoriaus. DVI (angl. Digital Visual Interface) jungtis yra tik vaizdo sąsaja, o VGA (angl. Video Graphics Array) - senesnė analoginė sąsaja. DVI – VGA adapteriai leidžia prijungti naujesnius DVI palaikančius įrenginius prie senesnių VGA ekranų, kurie neturi DVI įvesties.

  DVI-VGA kabeliu vaizdo duomenims perduoti naudojamas analoginis signalas, todėl vaizdas nėra tokios aukštos raiškos nei kaip perduodamas su skaitmeniniais kabeliais. VGA – DVI adapteriai palaiko mažesnės raiškos vaizdo formatus, pavyzdžiui, 800x600 ir 1024x768 ir perduoda tik video signalą. Jie gali praversti prie projektorių arba senesnio tipo monitorių.

  Kaip pasirinkti tinkamiausią laidą?

  Jei jus domina DVI ar VGA kabeliai arba DVI – VGA kabeliai, supažindinsime jus su svarbiausiais kriterijais, kurie daro įtaką renkantis.

  • Kabelio ilgis - Įsitikinkite, kad pasirinktas kabelis yra pakankamai ilgas, kad sujungęs jūsų įrenginį ir ekraną, bet nepatirtų bereikalingai didelės įtampos.
  • Palaikoma kuo aukštesnė raiška – didžiausio jūsų dėmesio visada turėtų sulaukti DVI, VGA laidai, kurie gali perduoti kuo aukštesnės raiškos signalą.
  • DVI jungtis - DVI jungtys būna kelių skirtingų tipų, pavyzdžiui, DVI-D, DVI-I ir DVI-A. Įsitikinkite, kad pasirinktas kabelis yra suderinamas su jūsų įrenginio jungtimi.
  • Garso palaikymas – VGA jungtis nepalaiko garso perdavimo, tad tam gali prireikti atskiro kabelio. Jį galima įsigyti ir čia.
  • Taip pat ieškokite iš kokybiškų medžiagų pagaminto kabelio ir patikimo prekės ženklo, suteikiančio kabeliui garantiją. Tai siūlo Viskaselektronikai.lt ir tai suteikia jums papildomo užtikrintumo dėl pirkinio.

  Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visi DVI-VGA kabeliai yra vienodi ir kai kurie gali būti nesuderinami su tam tikrais įrenginiais ar ekranais, todėl prieš perkant kabelį verta pasiteirauti apie suderinamumą mūsų komandos, jeigu dvejojate.

  VGA - DVI laidai internetu pigiau

  Jeigu norite rasti geriausius pasiūlymus VGA – DVI laidams, kabeliams pirkti – esate kaip tik ten, kur reikia būti. Viskaselektronikai.lt parduotuvė siūlo galimybę internetu, patogiai nusipirkti visus kabelius jūsų elektronikos ir įrangos poreikiams. Ieškote geriausių kainų? Pasidairykite po katalogą ir atkreipkite dėmesį į prekes, kurioms taikoma akcija. Jų metu kaina bus gerokai mažesnė!

    

  Skaityti daugiau