Prekių katalogas

USB/HDMI rozetės

 • Palengvinkite darbo eigą biure arba praplėskite technologines galimybes savo namuose su USB/HDMI rozetėmis. Patrauklia kaina įsigiję jas internetu, iš Viskaselektronikai.lt jūs galėsite mėgautis patogiau transliuojamu turiniu, lengvesniu įrenginių įkrovimu ir kitomis naudomis.

 • USB/HDMI rozetės - kas tai?

  Rozetė – puikiai suprantamas ir kone visada reikalingas sprendimas, leidžiantis prijungti įrenginį prie tinklo. Tačiau rozetės gali turėti daugiau nei tik kištuką elektros energijai. Mūsų parduotuvėje galite internetu įsigyti rozetes su USB, HDMI ar net VGA, stereo ir kitomis jungtimis bei priedus joms.

  VGA (angl. Video Graphics Array) - tai prievadas, dažniausiai naudojamas kompiuteriui prijungti prie monitoriaus arba televizoriaus. Tai speciali 15 kontaktų jungtis, kuria perduodami vaizdo signalai.

  USB (angl. Universal Serial Bus) tai prievado tipas, dažniausiai naudojamas tokiems įrenginiams, kaip spausdintuvai, klaviatūros ir pelės, prijungti prie kompiuterio. Šiuo prievadu galima perduoti ir duomenis, ir energiją maitinimui.

  HDMI (angl. High-Definition Multimedia Interface) – tai jungtis, dažniausiai naudojama televizoriams, monitoriams sujungti su kita įranga. Pavyzdžiui, televizijos priedėlis ir pats televizorius arba kompiuteris ir monitorius. HDMI pranašumas – galimybė į vaizdavimo ekraną persiųsti itin aukštos raiškos signalus.

  Kada naudojamos USB/HDMI rozetės?

  USB rozetės arba HDMI rozetės gali būti naudojamos:

  • Norint patogiai įkrauti išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius;
  • Prijungiant prietaisus prie pasirinkto televizoriaus ar monitoriaus, kad būtų rodomas vaizdas;
   • Transliuojami vaizdo įrašai;
   • Rodomos prezentacijos, reklama;
   • Suteikiama galimybė dirbti.
  • Sujungiant kitus prietaisus su tinklu, jeigu nėra galimybės prisijungti belaidžiu būdu.

  Pavyzdžiui, ir USB, ir HDMI rozetės pajungimas su leis vienu metu įkrauti telefoną, kol televizoriuje žiūrėsite filmą naudodami srautinės transliacijos įrenginį ar prijungę konsolę, kompiuterį, kitą įrenginį.

  USB/HDMI rozetės kaina

  Rozetė su USB jungtimi tikrai yra įrenginys, kurį apsimoka pirkti, jeigu tik turite poreikį panaudoti šias technologijas. Lyginant su kitais sprendimais, tai bus tikrai nedidelis pirkinys, kurio nauda – verta išlaidų ir jas atpirks su kaupu, ypač versle ar aktyviai technologijomis besinaudojančiame namų ūkyje.

  USB/HDMI rozetės internetu pigiau

  Internetu USB/HDMI rozetes dažnai galite pirkti ir pigiau, ypač, jeigu taikomos akcijos ar specialūs pasiūlymai. Prekių krepšelį nuo 50 EUR pristatysime nemokamai visoje Lietuvoje, o nuolaidų dydis gali siekti ir keliasdešimt procentų bendros prekės vertės!
    

  Skaityti daugiau