Prekių katalogas

HDMI / VGA laidai

 • Ieškote laidų ir kabelių savo vaizdo signalo perdavimui iš senesnio projektoriaus ar monitoriaus? Ko gero jums gali būti reikalingi VGA to HDMI arba HDMI to VGA (kitaip dar vadinami VGA į HDMI arba HDMI į VGA) kabeliai. Tai yra labai platų panaudojimo spektrą turintys kabeliai, kurie gali būti nuo 1 iki net 5 m ilgio bei užtikrina sklandų vaizdo signalo (gali perduoti ir audio) perdavimą iš vieno tipo įrenginių į kitus. Jie gali būti naudingi profesionalams ir mėgėjams, kurie nori pagerinti darbo eigą, sujungti kelis įrenginius.
   

  Skaityti daugiau
 • Kokio gamintojo VGA HDMI laidai populiariausi?

  Renkantis VGA / HDMI kabelius, reikia atsižvelgti į keletą pagrindinių kriterijų. Pirmiausia svarbu ieškoti kabelių, kurie būtų kokybiški ir užtikrintų aukštos kokybės vaizdo ir garso signalų perdavimą. Jeigu įsigysite žemos kokybės kabelį, jus gali nuolat kamuoti trikdžiai.

  Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra suderinamumas. Įsitikinkite, kad pasirinkti kabeliai yra suderinami su jūsų įrenginiais, nesvarbu, ar tai būtų nešiojamasis kompiuteris, stacionarusis kompiuteris, ar kita elektronika. Taip pat pravartu apsvarstyti, kokio ilgio HDMI - VGA kabelio jums reikia, atsižvelgiant į atstumą tarp jūsų įrenginių ir monitoriaus ar televizoriaus, prie kurio juos jungiate. Kai kurie modeliai turi ir papildomą USB maitinimą.

  Mūsų parduotuvėje daugiausiai prekiaujame LINDY VGA į HDMI kabeliais. Šio gamintojo produkcija leidžia atkurti iki 1080 p raiškos vaizdą. Be to, pirkdami LINDY produkciją mūsų fizinėje parduotuvėje arba internetu gausite net 2 metų garantiją.

  Esame įsitikinę, kad būsite patenkinti LINDY kabelių kokybe ir veikimu. Jų siūlomas kainos ir kokybės santykis – puikus.

  Kur naudojami VGA HDMI laidai?

  VGA ir HDMI kabeliai naudojami įvairiose srityse ir aplinkose. Paprastai jų pritaikymas apima senesnių įrenginių, pavyzdžiui, projektorių, nešiojamų ir stalinių kompiuterių bei žaidimų konsolių, kurie naudoja VGA išvestį, prijungti prie šiuolaikinių ekranų, pavyzdžiui, televizorių ar monitorių, turinčių tik HDMI įvestį. Čia pasitarnauja VGA – HDMI adapteris, kuris vieną signalo tipą konvertuoja į kitą.

  HDMI – VGA adapteris / kabelis yra puikus sprendimas, norintiems atnaujinti namų kino teatro sistemą ar darbo vietos funkcionalumą, neišlaidaujant naujai įrangai. Profesinėje aplinkoje tokie kabeliai taip pat dažnai naudojami klasėse, auditorijose, konferencijų salėse ir kitose profesinėse patalpose, kur reikia prijungti senesnius įrenginius prie modernių ekranų.

  Be plačių pritaikymo galimybių VGA - HDMI kabeliai pasižymi ir paprastu naudojimu. Juos paprasta įjungti. Nereikia jokių papildomų žinių ar patirties.

  Mūsų parduotuvėje siūlome platų VGA į HDMI kabelių pasirinkimą, įskaitant populiarų LINDY prekės ženklą. Taigi, jei jums reikia patikimo sprendimo, peržiūrėkite prekių asortimentą.

  VGA HDMI kaina

  Nors visada norisi įsigyti techniką kuo pigiau, svarbiausia yra kainos ir kokybės santykis. Galutinė laido kaina priklauso nuo jo ilgio, techninių savybių ir papildomo funkcionalumo bei surinkimo kokybės.
  Be to, jeigu jus domina kažkuris laidas bei kabelis, pasidomėkite ar jam nėra taikoma nuolaida.

  VGA HDMI internetu

  Pirkti HDMI / VGA laidus internetu – patogu, paprasta ir apsimoka. Prekės puslapyje galite rasti visą aktualią informaciją. Patvirtindami užsakymą galite pasirinkti patogiausią pristatymo ir atsiskaitymo metodą, o kartu ir įsigyti aibę kitų elektronikos komponentų.
   

  Skaityti daugiau