Prekių katalogas

Garsiakalbių laikikliai

 • Garsiakalbių arba kolonėlių laikikliai ir stovai gali praversti tiek namuose, tiek darbo vietoje ar mokymo įstaigoje. Jeigu naudojami garsiakalbiai, jie gali užimti nemažai vietos ant stalo ar kito paviršiaus. Tam naudojami kolonėlių laikikliai. Juos patrauklia kaina galėsite įsigyti internetu, iš e-parduotuvės Viskaselektronikai.lt. Visos prekės turi savo puslapius. Jį atsidarius galima sužinoti laikiklio techninius parametrus, tad iš karto matysite ar jis tinka jūsų sistemai, ar reikėtų ieškoti kito sprendimo.

  Visi kolonėlių stovai ir laikikliai čia parduodami su garantija. Be to, jeigu vyksta akcija, pažymėti įrenginiai kainuos pigiau. Reikia patarimo? Skambinkite telefonu +370 615 49768 arba rašykite el. paštu – info@viskaselektronikai.lt.

  Skaityti daugiau
 • Kokius Pasirinkti?

  Kai renkatės laikiklį, ieškokite sprendimo, kuris: būtų lengvai sumontuojamas, atlaikytų reikiamą svorį, gražiai įsipaišytų į interjerą. Mūsų asortimente daugiausiai parduodami juodos ir baltos spalvos sieniniai kolonėlių laikikliai, tad sprendimas turėtų tikti daugumoje namų ir/ar biurų.

  Taip pat labai svarbūs ir laikiklio ar stovo matmenys bei galimybės reguliuoti. Prie prekės aprašymo ši informacija yra nurodoma, tad jums bus lengva matyti ar laikiklis tiks kolonėlėms, ar reikėtų ieškoti kito.

  Kaip išlaikyti garso sistemos stabilumą?

  Garso sistemos stabilumas apima ne tik fizinį kolonėlių būvį, tačiau ir iš jų sklindantį garsą. Jeigu norite geriausios audio kokybės ir, kad įranga tarnautų kuo ilgiau, reikia pasirūpinti keletu dalykų.
  Visų pirma, laikikliai ar stovai turi būti pakankamai pajėgūs, jog išlaikytų kolonėles. Dėl per didelės apkrovos gresia gedimai ar net susižalojimai. Įsitikinkite, kad laikiklis dera su jūsų garso sistemos komponentais.

  Montuokite garso įrangą toliau nuo vibracijos šaltinių, pavyzdžiui, durų. Kolonėles ir laikiklius tvirtinkite tokiame aukštyje, kad po kambarį garsas sklistų tolygiai ir optimaliu kampu. Taip pasieksite geriausią garso kokybę ir užsitikrinsite, kad sistema būtų nepasiekiama vaikams ar naminiams gyvūnams.

  Atsilaisvinę laidai ar jungtys gali kurti bereikalingą įtampą ir apkrovą. Tam, kad laidai būtų saugūs ir tvarkingi, naudokite specialius spaustukus. Įsitikinkite, kad jie nepersitempę arba ne per daug laisvi. Tiek kolonėlės, tiek patys laikikliai neturėtų arti drėgmės šaltinių, ypač, langų, nes tai gali viskam pakenkti.

  Skaityti daugiau