Prekių katalogas

Televizoriaus antenos stiprintuvai, imtuvai

 • Viskaselektronikai.lt asortimente yra: DVB-T, SAT ir kitų tipų TV antenos. Televizijos antenos bei imtuvai reikalingi norint priimti (gauti) TV signalą ir jį transliuoti ekrane. Rūpinamės, kad patrauklia kaina, kokybiškus stiprintuvus bei imtuvus galėtumėte įsigyti ir internetu.

  Skaityti daugiau
  1114 su PVM
  4452 su PVM
  5774 su PVM
  2822 su PVM
  1859 su PVM
 • Televizoriaus antenos stiprintuvai: koks skirtumas tarp pasyviųjų ir aktyviųjų, ką reikia žinoti prieš perkant?

  Pasyvus TV antenos stiprintuvas veikia be papildomo energijos šaltinio, o štai aktyvus antenos stiprintuvas jį turi bei gali sustiprinti silpną signalą, tad jis yra pajėgesnis. Prieš perkant vertėtų įvertinti atstumą iki transliavimo stoties, signalo stiprumą jūsų vietovėje bei tai, kokią anteną turite. Patarti galime ir mes, jeigu kreipsitės telefonu +370 615 49768.

  Televizijos signalo imtuvai: kaip juos pasirinkti ir pajungti?

  Kai domina imtuvas, įsitikinkite, kad jis suderinamas su jūsų televizoriumi, pvz., DVB-T. Tada imtuvas prie televizoriaus jungiamas HDMI arba SCART kabeliu. Užtikrinkite, kad TV antenos kabelis bei imtuvas – visa sistema sujungta pagal gamintojo instrukcijas.

  Ką reikia žinoti apie televizoriaus antenų sistemų įrengimą ir priežiūrą?

  Visada patogiausia įrengimą bei priežiūrą patikėti specialistams. Jeigu imtuvą prie televizoriaus dar galima neblogai prižiūrėti ir aptarnauti patiems, antenos pasirinkimas, remontas arba kalibravimas gali būti daug sudėtingesnis.

  Vėlgi, norint, kad TV antena su stiprintuvu veiktų optimaliai, reikia atsižvelgti į savo vietovę, signalo stiprumą, trikdžius bei net tinkamą antenos nukreipimą. Jeigu dėmesio centre yra automobilinės ar kambarinės antenos, tai jų apžiūra dažniausiai bus vizuali. Elektronikos gedimus gali pamatyti ir įvertinti tik kompetentingi specialistai.

  Kaip patikrinti ar televizoriaus antenos stiprintuvas veikia gerai?

  Tai nėra pernelyg sudėtinga. Visų pirma atjunkite stiprintuvą nuo energijos šaltinio arba TV. Tada reikės, kad kambarinės antenos būtų tiesiogiai prijungtos prie televizoriaus. Nuskenuokite kanalus ir patikrinkite signalo stiprumą bei kokybę. Vėl prijunkite stiprintuvą ir atlikite naują skenavimą. Pažiūrėkite ar kokybė pagerėjo. Jeigu nėra didelio skirtumo – reiškia kad reikės ne naujos, galingos kambarinės TV antenos, o tik stiprintuvo.

  Televizijos signalas ir antenos: patarimai, kaip pagerinti signalo kokybę

  1. Anteną pastatykite aukščiau arba arčiau lango, kad būtų geriau priimamas ryšio signalas.
  2. Nepamirškite, kad didelės kliūtys sukelia trikdžius.
  3. Įvertinkite ar nereikia naujos, galingesnė antenos skaitmeninei TV arba stiprintuvo ir/ar imtuvo
  4. Mėginkite įvairiai pakreipti anteną, kad gautumėte geresnį signalą.
  Skaityti daugiau