Prekių katalogas

LED žibintuvėliai

 • Darbui ir buičiai labai pravers LED prožektoriai ir žibintuvėliai, kuriuos siūlome įsigyti internetu. Ant galvos užsidedami bei nedideli, patogūs rankiniai ir mini rankiniai LED prožektoriai leis tinkamai apšviesti norimą vietą ir suteiks daugiau patogumų atliekant darbus.

  Asortimente rasite įvairaus galingumo ir tipo prožektorius bei žibintuvėlius, iš kurių galėsite išsirinkti geriausią ir jį pirkti patrauklia kaina!

  9990  su PVM
  2984  su PVM
  6886  su PVM
  7990  su PVM
  7990  su PVM
 • Kuo ypatingi LED prožektoriai?

  LED prožektoriai yra ypatingi ir populiarūs dėl kelių priežasčių. Daugiausiai tų priežasčių yra susijusios su LED technologijų privalumais.

  • Efektyvumas - LED prožektoriai yra labai efektyvūs šviesos skleidimo ir energijos panaudojimo prasme. Net ir labai galingi LED prožektoriai sunaudoja iki 80 % mažiau energijos už senesnių tipų, kaitrinius šviestuvus. Juose energija panaudojama šviesai, o ne šilumai generuoti, be to – nėra pavojaus nusideginti prisilietus.
  • Ilgas tarnavimo laikas - LED prožektorių tarnavimo laikas daug ilgesnis nei kitų tipų šviestuvų. Jie gali tarnauti iki 50 000 valandų ar ilgiau.
  • Ryškus apšvietimas - kadangi skleidžia ryškią šviesą, darbiniai arba rankiniai LED prožektoriai idealiai tinka zonoms ar objektams išryškinti, matyti net tamsiose erdvėse. Geriausi modeliai gali turėti ir reguliuojamą šviesos temperatūrą, todėl galite ją keisti pagal savo poreikius.
  • Galimybė reguliuoti apšvietimą - daugelis LED prožektorių turi reguliavimo nustatymus. Jūsų įsigyti įkraunami LED prožektoriai arba net LED prožektoriai ant galvos paprastai leidžia reguliuoti apšvietimo nustatymus. Tai ypač naudinga darbui ar veiklai.

  Apskritai LED prožektoriai turi daugybę privalumų, todėl jie yra protingas pasirinkimas bet kokiems namams ar verslui. Jie efektyviai naudoja energiją, yra ilgaamžiai ir skleidžia ryškią šviesą, todėl yra puikus apšvietimo sprendimas įvairioms reikmėms.

  LED prožektorių panaudojimo būdai

  LED prožektoriai yra universalus sprendimas, kurį galima naudoti įvairiose vietose. Vieni populiariausių yra ant galvos užsidedami prožektoriai. Juos naudoti gali ir keliautojai, ir dirbantys profesionalai (mechanikai, elektrikai...). Mes taip pat turime ir nedidelių, rankinių LED prožektorių, kuriuos naudoti galima ir buityje, ir darbe.

  LED prožektorius su stovu ar pakabinamas prožektoriaus modelis gali būti naudojamas tam tikroms zonoms ar objektams, pavyzdžiui, meno kūriniams, augalams bei architektūriniams elementams, pabrėžti erdvėje. Tai gali suteikti jai išskirtinumo ir net sukurti dramatišką efektą. Na, o LED prožektoriai su judesio davikliu prideda saugumo, komforto bei praktiškumo patalpų, teritorijų bei renginių erdvių apšvietimo sprendimams.

  Rankiniai LED prožektoriai naudojami darbams atlikti. Ten, kur reikia tikslaus apšvietimo, pavyzdžiui, remontuojant, konstruojant, bandant rasti gedimą ar pažeistą objektą, reikia ir ryškios šviesos šaltinio.
  LED prožektoriai iš Viskaselektronikai.lt labai tinka ir naudojimui lauke. Juos galima naudoti žygio, iškylos, kelionės ar tuo metu, kada reikia vaikščioti neapšviestoje vietoje. Lauko LED prožektoriai tinka ir žvejybai ar kitiems hobiams po atviru dangumi.

  Akumuliatoriniai LED prožektoriai labai patogūs naudoti, kadangi nereikia jokių stovų ar laidų bei pirkti baterijų. Akumuliatorių pakanka įkrauti ir vėl galėsite pasišviesti tada, kai to reikia.
  LED prožektoriai kaina

  Šių įrenginių kaina tiesiogiai priklauso nuo šių savybių: prožektoriaus galingumo ir skleidžiamos šviesos stiprumo, įrenginio tipo, jo turimų funkcijų ir ne tik. Tad jeigu LED prožektorius su 200 W galingumu įprastai kainuos daugiau nei LED prožektorius su 100 W galia, yra ir kitų faktorių, kurie gali daryti įtaką kainai.

  Prekių rikiavimo įrankis leis greičiau rasti prožektorius pagal biudžetą, o pačiame prekės puslapyje visada rasite daugiau informacijos apie dominančio prožektoriaus savybes. Paprastai kainos svyruoja nuo keliolikos iki daugiau nei šimto eurų.

  LED prožektoriai internetu pigiau

  Jeigu norite internetu, kokybiškus LED prožektorius pirkti pigiau, stebėkite prekių katalogą. Jame galite pamatyti specialiu akcijos ženklu pažymėtas prekes, kurių kaina bus sumažinta ir kurias labiausiai apsimokės pirkti!

  Skaityti daugiau