Prekių katalogas

6V akumuliatoriai

 • Kam yra skirti 6V akumuliatoriai?

  6v akumuliatoriai idealiai tinka atsinaujinančios energijos saugojimui, medicininei įrangai, avariniam apšvietimui, apsaugos ir signalizacijų sistemoms, UPS, laisvalaikio įrangai, įskaitant žaislus. 6v akumuliatoriai elektromobiliams, kuriuos taip yra pamėgę vaikai, linksmai važinėjantys po kiemo teritoriją savo prabangia žaisline mašina, būna skirtingų nominaliųjų talpų. Žaisliniuose elektromobiliuose galima „sutikti“ akumuliatorius 6v 12ah arba akumuliatorius 6v 14ah.

  6v akumuliatorius motociklui arba mopedui taip pat yra tinkamas pasirinkimas. Žinoma, prieš įsigydami akumuliatorių, nepamirškite šių transporto priemonių eksploatavimo instrukcijoje pasitikslinti, kokios įtampos ir talpos akumuliatorius yra būtinas.

  Dyzelinas mūsų šalyje vis dar yra labai plačiai paplitusi kuro rūšis, naudojama ne tik transporto priemonėse, bet ir įvairiuose prietaisuose. Savo ruožtu norime pažymėti, kad 6v akumuliatoriai dyzeliui, atsižvelgiant į eksploatavimui būtiną įtampą, taip pat yra tinkamas pasirinkimas.

  6V akumuliatorių rūšys

  6v akumuliatoriai būna skirtingų rūšių. Viena iš šių 6v akumuliatorių rūšių yra AGM akumuliatoriai. Šios rūšies akumuliatorių viduje yra elektrolitu prisotintas stiklo pluoštas. Akumuliatoriai sandarūs, nebijantys pasvyrimų, įvairių vibracijų, todėl dažniausiai naudoji transporto priemonėse, kuriomis dažnai važiuojama bekelėmis. AGM 6v akumuliatoriai taip pat yra naudojami ir motocikluose. 6v akumuliatoriai, priskiriami AGM akumuliatorių rūšiai, yra vertinami dėl to, kad yra pajėgūs atlaikyti tris kartus daugiau įkrovos ciklų, yra našūs, ilgai tarnaujantys, padidinto saugumo bei pasižymi itin geromis eksploatacinėmis savybėmis.

  Dar viena 6v akumuliatorių rūšis yra švino rūgšties akumuliatoriai. Šios rūšies akumuliatoriai gali būti montuojami praktiškai bet kurioje padėtyje, tačiau turėtumėte prisiminti, kad jų nepatartina krauti tada, jeigu akumuliatoriai yra apversti. Švino rūgšties akumuliatoriai, galima sakyti, yra tradiciniai akumuliatoriai, kurie nėra reiklūs priežiūrai, tinka intensyviam „darbui“ bei nėra labai brangūs. „Ultracell“, „Fiamm“ ir kt.  gamintojų 6v švino rūgšties akumuliatorių veikimo trukmė yra apie penkerius metus, todėl galima teigti, kad jų tarnavimo laikas iš tiesų nėra trumpas.

  6v akumuliatoriai gali būti ir geliniai. Šios rūšies akumuliatoriai pasižymi tuo, kad gali būti naudojami praktiškai bet kokioje padėtyje. Jie yra tinkami naudoti, esant sudėtingoms sąlygoms, jie puikiai atlaiko gilius ir tikrai dažnus iškrovimus. Pažymėta, kad šiuos akumuliatorius patartina naudoti su itin didele galia nepasižyminčiais elektros prietaisais.

  6V akumuliatorių pasirinkimas viskaselektronikai.lt el. parduotuvėje

  viskaselektronikai.lt elektroninėje parduotuvėje rasite kokybe garsėjančių gamintojų „Ultracell“, „YUASA“, „Fiamm“, „Panasonic“ ir kt. švino rūgšties akumuliatorius. Mūsų siūlomi 6v akumuliatoriai baterija pasižymi itin aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, puikia kaina, o atsiliepimai iš klientų, įsigijusių šių gamintojų akumuliatorius, visada yra patys geriausi.

  6v akumuliatoriai Lietuvoje yra plačiai naudojami: nuo motociklų iki apsaugos sistemų bei vaikiškų automobiliukų. Jeigu šiuo metu ieškote būtent tokio akumuliatoriaus, Jums tikrai nereikia vykti į fizinę parduotuvę ar savo naršyklėje vesti raktažodžius „6v akumuliatoriai Šiauliai“ ar „6v akumuliatoriai Vilnius“, ieškant artimiausios parduotuvės, nes šiuos gaminius lengvai galite įsigyti ir internetu. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad ženklu „akcija“ pažymėtus 6v akumuliatorius įsigysite dar patrauklesne kaina.

  Skaityti daugiau
  1546  su PVM
  Akumuliatorius 6V 10Ah
  Kodas: 21786
  Likutis: 0 vnt.
  4217  su PVM
  Akumuliatorius 6V 12Ah
  Kodas: 28770
  Likutis: 0 vnt.
  2957  su PVM