Prekių katalogas

USB-C / VGA laidai

 • Patogiai perduokite Full HD raiškos vaizdą iš naujų kompiuterių į senus monitorius ar senesnės technologijos ekranus. USB – C – VGA laidai yra populiarus pasirinkimas tiek verslui, tiek dirbantiems profesionalams ar mokymo įstaigoms. Šis kabelis turės du galus, iš kurių viename bus USB-C ar Thunderbolt tipo jungtis, o kitame – VGA antgalis su smeigtukais. Patogiai tinkamą sprendimą galėsite įsigyti ir internetu. Jeigu matote, kad vyksta akcija bei sumažėjusi pažymėtų kabelių kaina, turėsite progą gerą sprendimą gauti dar pigiau.

  Prekės puslapyje yra visa aktuali techninė informacija apie tai, kokio ilgio, tipo bei savybių yra jus dominantis USB C į VGA kabelis. Pas mus visi laidai gauna daugiametes garantijas, o užsakymai iš Viskaselektronikai.lt, kurių suma – didesnė nei 50 EUR, Lietuvoje pristatomi nemokamai. Jeigu kyla klausimų, į juos mielai atsakysime telefonu +370 615 49768, el. paštu – info@viskaselektronikai.lt

  Skaityti daugiau
  USB-C 3.1 į VGA kabelis 2m Full HD 1080p
  Kodas: 61422
  Likutis: 0 vnt.
  3086  su PVM
  USB-C 3.1 į VGA kabelis 3m Full HD 1080p
  Kodas: 61423
  Likutis: 0 vnt.
  3184  su PVM
 • USB-C - VGA adapteriai: Sprendimas senesnėms ir naujesnėms technologijoms tarpusavyje sujungti

  USB-C ir VGA adapteris gali būti įsivaizduojamas kaip tiltas, jungiantis praeities ir dabarties technologijas. Naujesniuose įrenginiuose vis dažniau naudojamas USB-C standartas. Tai – kone viskam naudojama jungtis. Tuo tarpu VGA jungties ant kompiuterių nebėra, o ant senesnių monitorių, ekranų ir TV tai gali būti vienintelis įvesties taškas. Dėl to būtinas adapteris, laidas.

  Nesvarbu, ar tai būtų pažangiausias nešiojamasis kompiuteris ir senesnis projektorius, ar nauja planšetė ir senstantis monitorius, šie adapteriai užtikrina, kad technologinė pažanga nepaliktų jūsų be prieigos prie svarbios technologijos.

  Keisdami USB-C skaitmeninį į analoginį VGA signalą, adapteriai apsaugo naudotojus nuo nepatogumų ir papildomų išlaidų, nes be adapterio tektų ieškoti naujos, suderinamos aparatūros.
  Mobilumas ir paprastumas

  USB-C ir VGA adapteris yra patogus naudoti. Tai lengvas ir kompaktiškas įrenginys, lengvai telpantis į nešiojamojo kompiuterio krepšį, stalčių ar maišą. Ne tik darbo vietoje, bet ir per konferencijas, susitikimus ar pristatymus šis adapteris užtikrina greitą ir nesudėtingą šiuolaikinių įrenginių ir senesnių VGA ekranų sistemų sujungimą. „Plug-and-play" principu veikiantis laidas nereikalauja sudėtingos jungimo ar specialios programinės įrangos diegimo - tiesiog prijunkite ir tęskite. Dinamiškoje darbo aplinkoje USB-C į VGA laidas – labai patogus.

  Naudojimas darbe ir kasdieniniame gyvenime

  USB-C / VGA laidai gali būti naudojami:

  • Prezentacija darbe, ugdymo įstaigoje;
  • Naujų kompiuterių prijungimas prie senos kartos projektorių;
  • Susirinkimų palengvinimas naudojant vaizdo sistemas, esančias konferencijų salėse su senesnėmis jungtimis;
  • Naujo kompiuterio prijungimas prie senesnio VGA monitoriaus namuose;
  • Galimybė ilgiau naudoti senesnę, bet vis dar gerai veikiančią įrangą.

  Ar jie yra būtini ateities technologijoms?

  Nors dabar USB-C ir VGA kabeliai gali būti labai naudingi, tai gali būti ne pats ilgaamžiškiausias sprendimas. Tobulėjant technologijoms, pereinama prie didelės raiškos ekranų naudojimo ir skaitmeninių jungčių, kurioms VGA nusileidžia. Tad, jeigu dabar naudojate šiuos sprendimus, galite ir toliau tai daryti, tačiau bent viena akimi pasidairykite į modernias alternatyvas.
   

  Skaityti daugiau