Prekių katalogas

SFP modulis 1000Base-LX SM 1310nm 20km, LC duplex

  • SFP modulis 1000Base-LX SM 1310nm 20km, LC duplex

    Kodas: 88455
    Kaina 2275  su PVM
    Šią prekę turime sandėlyje.
    4 vnt. - Sandėlis Vilniuje
    0 vnt. - Gamintojo sandėlis (pristatymas ~ 5 d.d.)
    UŽSAKOMOJI PREKĖ
    Galite užsisakyti, apie prekės pristatymo terminą informuosime el. paštu
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    DELOCK
    Atstumas
    20km
    Bangos ilgis
    1310nm
    Greitis
    Gigabit
    Režimas
    Singlemode
    Sąsaja
    LC Duplex
    Gamintojo kodas
    TRA86187
  • SFP modulis 1000Base-LX SM 1310nm 20km, LC duplex 

    Šis Delock SFP modulis gali būti naudojamas norint išplėsti Gigabit komutatorių su laisvu SFP lizdu optinio pluošto sąsaja. 

    Specifikacija:

    • Jungtys:
      • 1 x SFP kištukas >
      • 1 x LC Duplex lizdas;
    • Duomenų perdavimo sparta: Gigabit Ethernet iki 1 Gbps;
    • Vienmodei (singlemode) skaidulai;
    • Skaidula: 9/125 µm;
    • 1310 nm bangos ilgis;
    • Iki 20 km;
    • Darbinės temperatūros diapazonas: 0 °C ~ 70 °C. 


    Gamintojo kodas: TRA86187

  • Alternatyvios prekės

    2275  su PVM