1000Base-T to 1000Base-LX single mode keitiklis 20km SC

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 24762
    15125 su PVM
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    Gamintojo kodas
    TFC-1000S20
  • 1000Base-T to 1000Base-LX single mode keitiklis 20km SC

    SC tipo vienmodės skaidulos port'as jungia iki 20 km atstumą. 1000Base-T Gigabit vario port'as palaiko Full-Duplex režimą. Palaiko SNMP valdymą. Veikia kaip atskiras keitiklis arba kartu su TFC-1600.

    Jungtys: 1 x 1000Base-T (RJ-45) ir 1 x 1000Base-LX (SC-Type).

    Savybės:

    • Suderinama su IEEE 802.3ab 1000Base-T ir IEEE 802.3z 1000Base-LX standartais;
    • 1 x 1000Base-T RJ-45 jungtis;
    • 1 x 1000Base-LX single-mode SC tipo jungtis;
    • DIP jungiklis nustatymams: Fiber (Forced/ Auto), LLR (įjungti / išjungti);
    • Palaiko LLCF (Link Loss Carry Forward, Link Pass Through);
    • Palaiko LLR (link Loss Return) ;
    • LED indikatoriai;
    • Montuojamas prie sienos;
    • Gamintojo garantija (ribota): 3 metai.

    Specifikacija:

    • Standartai: IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-LX;
    • Palaikomas rėmelio (Frame) dydis: Standard Ethernet up to 10Kbytes;
    • 1000Base-T: Cat. 6 EIA/TIA-568 100-ohm UPT/STP, iki 100m;
    • 1000Base-LX: Single-mode optinis kabelis 9/125 µm arba 10/125 µm, iki 20km;
    • Protokolai: CSMA/CD;
    • Port'ai/jungtys: 1 x 1000Base-T 1 x 1000Base-LX (simplex SC-tipas);
    • Perdavimo sparta: 2000Mbps (full-duplex);
    • Maitinimo adapteris: 7.5VDC, 1.5A (max. 7.2 watts);
    • Energijos suvartojimas: 2.7 Watts (max);
    • Išmatavimai: 120 x 88 x 25mm;
    • Svoris: 354 gr.;
    • Darbinė temperatūra: 0° ~ 40° C;
    • Laikymo temperatūra: -25° ~ 70° C;
    • Bangų ilgis: 1310nm.

    Kompektacija:  TFC-1000S20 keitiklis, daugiakalbis įdiegimo gidas/instrukcija, maitinimo adapteris (7,5V, 1A).

      
     

    Gamintojo kodas: TFC-1000S20

  • Alternatyvios prekės